horten-elektriske-logo
Horten Elektriske AS
Gudbrandsdalsvegen 2090
2630 Ringebu
Man-Fre: 07:00 - 15:00
61 28 16 40

Ta kontakt med oss

 

 

 

Erland Haugen

Daglig Leder og Installatør

erland@hortenelektriske.no
  958 91 302

Daglig leder

Marit Bjørke

Økonomiansvarlig

marit@hortenelektriske.no
  61 28 16 40

Kristin Nustad

Saksbehandler

kristin@hortenelektriske.no
  934 57 029

Prosjektering av nye boliger og fritidsboliger

Frank Walle

Montør Gr. L

  909 35 925

Hus, hytter, leiligheter Spesialist på skjult installasjon i tømmer, mere enn 40 års erfaring innen elektrofagene.

Thomas Haugen Grindheim

Montør Gr. L

  905 79 944

Installasjon av hus og hytter.

Thomas Ødegård

Montør Gr. L, Medeier

thomas@hortenelektriske.no
  996 31 918

Hus, hytter, leiligheter og landbruk Spesialfelt; Landbruk og skjult tømmerinstallasjon

Odd Magne Mæhlum

Montør Gr. L, Automatiseringsteknikker

odd@hortenelektriske.no
  924 57 430

Hus,hytter,industri,landbruk,automasjon og mye mere. Lager Øyer Godkjenning for bolig kontroll.

Hans Erik Jonhaugen

Montør Gr.L

h.e.j@hotmail.com
  452 76 942

Hus,hytter,leiligheter. Er også spesialist på Tømmerhytter.

Hans Gutsveen

Montør Gr.L

hans@hortenelektriske.no
  414 53 231

Alt av installasjoner. Har sitt oppmøtested på vårt lager i Øyer, og jobber ut derifra

Bjørn Haug

Hjelpemontør, med hovedfelt innen vannkraft

  971 86 888

Hjelpemontør elektro

Espen Almestrand Bakken

Montør Gr.L,

espen@hortenelektriske.no
  414 53 914

Installasjoner i hus og hytter.

Kjetil Kleven

Montør Gr.L

  920 10 979

Installasjon av hus og hytter.

Håvard Strandlien

Montør Gr.L

  458 42 136

Installasjon av hus og hytter

Vegard Amrud

Montør Gr. L

  970 73 110

Installasjon i hus og hytter. Spesialist på skjultanlegg i tømmer.

Svein Tore Moheim

Hjelpemontør Elektro

  900 87 371

Installasjoner av alle typer.

Morten Rost

Lærling Gr.L, Fagbrev som IKT Servicefag

  919 97 093

Lærling Gr.L, IKT

Anton Rudland

Lærling Gr. L

  952 78 481

Lærling Gr.L

Andreas Valebjørg

Hjelpemontør

  922 35 827

Henrik Sveen

Lærling Gr. L

  904 10 998