Til hovedinnhold
Horten Elektriske AS

Våre ansatte

Administrasjon

Daglig leder og installatør hos Horten Elektriske AS

Daglig leder og Installatør

Erland Haugen

Tlf: 95891302erland@hortenelektriske.no
Thomas Haugen Grindheim er saksbehandler hos Horten Elektriske AS

Saksbehandler

Thomas Haugen Grindheim

Tlf: 45605776thomas.g@hortenelektriske.no
Marit Bjørke  er økonomiansvarlig hos Horten Elektriske AS

Økonomiansvarlig

Marit Bjørke

Tlf: 91536144marit@hortenelektriske.no
Kristin Nustad er saksbehandler hos Horten Elektriske AS

Saksbehandler

Kristin Nustad

Tlf: 93457029kristin@hortenelektriske.no
Inger Kristin Grasbakken Suleng er saksbehandler hos Horten Elektriske AS

Saksbehandler

Inger Kristin Grasbakken Suleng

Tlf: 45343287inger@hortenelektriske.no

Elektriker

Odd Magne Sandheim-Mæhlum er elektriker hos Horten Elektriske AS

Elektriker

Odd Magne Sandheim-Mæhlum

Tlf: 92457430odd@hortenelektriske.no
Bjørn Haug er hjelpemontør hos Horten Elektriske AS

Hjelpemontør

Bjørn Haug

Hans Erik Jonhaugen er elektriker hos Horten Elektriske AS

Elektriker

Hans Erik Jonhaugen

Tlf: 45276942hans.erik@hortenelektriske.no
Thomas Ødegård er elektriker hos Horten Elektriske AS

Elektriker

Thomas Ødegård

Tlf: 99631918thomas@hortenelektriske.no
Vegard Amrud er elektriker hos Horten Elektriske AS

Elektriker

Vegard Amrud

Tlf: 97073110
Svein Tore Moheim er elektriker hos Horten Elektriske AS

Elektriker

Svein Tore Moheim

Tlf: 90087371
Håvard Strandlien er elektriker hos Horten Elektriske AS

Elektriker

Håvard Strandlien

Tlf: 45842136
Rune Grøndal er elektriker hos Horten Elektriske AS

Elektriker

Rune Grøndal

Tlf: 45376353
Andreas Valebjørg er elektriker hos Horten Elektriske AS

Elektriker

Andreas Valebjørg

Tlf: 92235827
Edvard Høyesveen er elektriker hos Horten Elektriske AS

Elektriker

Edvard Høyesveen

Tlf: 45330025
Kjetil Kleven er elektriker hos Horten Elektriske AS

Elektriker

Kjetil Kleven

Tlf: 48480958
Henrik Sveen er elektriker hos Horten Elektriske AS

Elektriker

Henrik Sveen

Tlf: 96634238

Lærlinger

Ørjan Bredeveien er lærling hos Horten Elektriske AS

Lærling

Ørjan Bredeveien

Jackob Granlien er lærling hos Horten Elektriske AS

Lærling

Jacob Granlien

Ragnar Helge Nordli er lærling hos Horten Elektriske AS

Lærling

Ragnar Helge Nordli